Проект "Заедничко имплементирање на иновативни алатки на новата генерација на претприемачи и професионален развој" (Jinger)

Јавете ни се: +359 2 925 14 60 или Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

За проектот

front-1Проектот "Заедничко имплементирање на иновативни алатки на новата генерација на претприемачи и професионален развој" (Jinger) е финансиран од ИПА Програмата за прекугранична соработка Бугарија-Македонија,се спроведуваат во Бугарија (Дупница, Благоевград, Гоце Делчев) и Македонија (Струмица, Радовиш, Штип). Повеќе

Обуки

girl-youthИзбраните дисциплини по кои во моментов се одржува специјализирана онлајн обука се "Претприемништвото" и "Развој на кариера". Можете да ги истражуваате курсевите и расположливите наставни материјали во делот Обука. Ако не сте пронашле потребната ви информации, можете да не контактирате. Јавете ни се.

Погледнете што делиме

 
 
Почетна

Партньори

inventivnost

Logo Kauzi-5g

logo-optimist-Q