Проект "Заедничко имплементирање на иновативни алатки на новата генерација на претприемачи и професионален развој" (Jinger)

Јавете ни се: +359 2 925 14 60 или Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

The learning path is for registered users only. Please log in to access it.

 
 
Почетна Обуки Претприемништвото

Партньори

inventivnost

Logo Kauzi-5g

logo-optimist-Q